ERJ-8BQF3R0V
MFR.Part #
ERJ-8BQF3R0V
JLCPCB Part #
C2091645
Description
-55℃~+155℃ 3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS