ERJ-8BQF1R5V
MFR.Part #
ERJ-8BQF1R5V
JLCPCB Part #
C2078501
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS