ERJ-6RQJ6R8V
MFR.Part #
ERJ-6RQJ6R8V
JLCPCB Part #
C6034683
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS