ERJ-6RQJ2R7V
MFR.Part #
ERJ-6RQJ2R7V
JLCPCB Part #
C2080829
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS