ERJ-6RQJ2R2V
MFR.Part #
ERJ-6RQJ2R2V
JLCPCB Part #
C2088151
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS