ERJ-6RQJ1R0V
MFR.Part #
ERJ-6RQJ1R0V
JLCPCB Part #
C2074963
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS