ERJ-6RQF7R5V
MFR.Part #
ERJ-6RQF7R5V
JLCPCB Part #
C20023526
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS