ERJ-6RQF6R8V
MFR.Part #
ERJ-6RQF6R8V
JLCPCB Part #
C4055455
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS