ERJ-6RQF5R6V
MFR.Part #
ERJ-6RQF5R6V
JLCPCB Part #
C4297260
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS