ERJ-6RQF3R9V
MFR.Part #
ERJ-6RQF3R9V
JLCPCB Part #
C4266683
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS