ERJ-6RQF3R0V
MFR.Part #
ERJ-6RQF3R0V
JLCPCB Part #
C20023522
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS