ERJ-6RED82R5V
MFR.Part #
ERJ-6RED82R5V
JLCPCB Part #
C2111370
Description
-55℃~+125℃ 100mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS