ERJ-6RED78R7V
MFR.Part #
ERJ-6RED78R7V
JLCPCB Part #
C3959719
Description
-55℃~+125℃ 100mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS