ERJ6RED75R0V
MFR.Part #
ERJ6RED75R0V
JLCPCB Part #
C416966
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 75Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS