ERJ-6RED680V
MFR.Part #
ERJ-6RED680V
JLCPCB Part #
C20023513
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS