ERJ-6RED5763V
MFR.Part #
ERJ-6RED5763V
JLCPCB Part #
C2111987
Description
-55℃~+125℃ 100mW 576kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS