ERJ-6RED56R2V
MFR.Part #
ERJ-6RED56R2V
JLCPCB Part #
C2111703
Description
-55℃~+125℃ 100mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS