ERJ-6RED4643V
MFR.Part #
ERJ-6RED4643V
JLCPCB Part #
C4352398
Description
-55℃~+125℃ 100mW 464kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS