ERJ-6RED39R0V
MFR.Part #
ERJ-6RED39R0V
JLCPCB Part #
C2111563
Description
-55℃~+125℃ 100mW 39Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS