ERJ-6RED38R3V
MFR.Part #
ERJ-6RED38R3V
JLCPCB Part #
C2111593
Description
-55℃~+125℃ 100mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS