ERJ-6RED3303V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6RED3303V
JLCPCB Part #
C2111960
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100mW 200V 330kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS