ERJ-6RED28R0V
MFR.Part #
ERJ-6RED28R0V
JLCPCB Part #
C3966206
Description
-55℃~+125℃ 100mW 28Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS