ERJ-6RED24R9V
MFR.Part #
ERJ-6RED24R9V
JLCPCB Part #
C2113877
Description
-55℃~+125℃ 100mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS