ERJ-6RED2323V
MFR.Part #
ERJ-6RED2323V
JLCPCB Part #
C2106994
Description
-55℃~+125℃ 100mW 232kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS