ERJ-6RED20R5V
MFR.Part #
ERJ-6RED20R5V
JLCPCB Part #
C2107014
Description
-55℃~+125℃ 100mW 20.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS