ERJ-6RED184V
MFR.Part #
ERJ-6RED184V
JLCPCB Part #
C20023506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS