ERJ-6RED16R2V
MFR.Part #
ERJ-6RED16R2V
JLCPCB Part #
C4146996
Description
-55℃~+125℃ 100mW 16.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS