ERJ-6RED1133V
MFR.Part #
ERJ-6RED1133V
JLCPCB Part #
C2107040
Description
-55℃~+125℃ 100mW 113kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS