ERJ6RED1004V
MFR.Part #
ERJ6RED1004V
JLCPCB Part #
C416941
Description
-55℃~+125℃ 100mW 1MΩ 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS