ERJ-6RBD9092V
MFR.Part #
ERJ-6RBD9092V
JLCPCB Part #
C2107078
Description
-55℃~+125℃ 100mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS