ERJ-6RBD752V
MFR.Part #
ERJ-6RBD752V
JLCPCB Part #
C20023504
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS