ERJ-6RBD7152V
MFR.Part #
ERJ-6RBD7152V
JLCPCB Part #
C2108792
Description
-55℃~+125℃ 100mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS