ERJ-6RBD6812V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6RBD6812V
JLCPCB Part #
C2107173
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS