ERJ-6RBD6650V
MFR.Part #
ERJ-6RBD6650V
JLCPCB Part #
C2107229
Description
-55℃~+125℃ 100mW 665Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS