ERJ-6RBD6340V
MFR.Part #
ERJ-6RBD6340V
JLCPCB Part #
C2107826
Description
-55℃~+125℃ 100mW 634Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS