ERJ-6RBD6042V
MFR.Part #
ERJ-6RBD6042V
JLCPCB Part #
C2107245
Description
-55℃~+125℃ 100mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS