ERJ-6RBD6041V
MFR.Part #
ERJ-6RBD6041V
JLCPCB Part #
C2107207
Description
-55℃~+125℃ 100mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS