ERJ-6RBD5900V
MFR.Part #
ERJ-6RBD5900V
JLCPCB Part #
C4231179
Description
-55℃~+125℃ 100mW 590Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS