ERJ-6RBD5621V
MFR.Part #
ERJ-6RBD5621V
JLCPCB Part #
C2107129
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS