ERJ-6RBD5620V
MFR.Part #
ERJ-6RBD5620V
JLCPCB Part #
C2107127
Description
-55℃~+125℃ 100mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS