ERJ-6RBD5232V
MFR.Part #
ERJ-6RBD5232V
JLCPCB Part #
C3991038
Description
-55℃~+125℃ 100mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS