ERJ6RBD5100V
MFR.Part #
ERJ6RBD5100V
JLCPCB Part #
C336879
Description
-55℃~+125℃ 100mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS