ERJ-6RBD4870V
MFR.Part #
ERJ-6RBD4870V
JLCPCB Part #
C2107294
Description
-55℃~+125℃ 100mW 487Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS