ERJ-6RBD4420V
MFR.Part #
ERJ-6RBD4420V
JLCPCB Part #
C2107577
Description
-55℃~+125℃ 100mW 442Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS