ERJ-6RBD4322V
MFR.Part #
ERJ-6RBD4322V
JLCPCB Part #
C2107616
Description
-55℃~+125℃ 100mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS