ERJ-6RBD4021V
MFR.Part #
ERJ-6RBD4021V
JLCPCB Part #
C2107223
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS