ERJ-6RBD3921V
MFR.Part #
ERJ-6RBD3921V
JLCPCB Part #
C2107227
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS