ERJ-6RBD3602V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6RBD3602V
JLCPCB Part #
C20023490
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS