ERJ-6RBD3570V
MFR.Part #
ERJ-6RBD3570V
JLCPCB Part #
C4072246
Description
-55℃~+125℃ 100mW 357Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS