ERJ-6RBD3321V
MFR.Part #
ERJ-6RBD3321V
JLCPCB Part #
C2107276
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS